Souhlasím
Webová stránka používá pouze funkční, krátkodobé soubory cookies za účelem správného fungování webu. Bližší informace o ochraně osobních údajů jsou na spodní liště webu. 

Vítejte v jižních Čechách

Dovolená v ČR a pohodlné, pěkné ubytování patří bezesporu k synonymům ideální dovolené. Ubytování v jižních Čechách a veškerý komfort, který k tomu patří, je zase synonymem ubytování v hotelu Mas. Všem našim hostům nabízíme jednolůžkové až třílůžkové pokoje včetně bezbariérových pokojů. Myslíme na pohodlí a relax všech návštěvníků, kteří mají k dispozici moderní wellness centrum s krytým vyhřívaným bazénem po celou dobu pobytu. Cestování v jižních Čechách si tak můžete zpříjemnit ubytováním v našem hotelu.

Pokoje jsou moderně vybavené s TV a satelitem, samostatnou koupelnou, sprchovým koutem a WC. Na hotelu je samozřejmostí Wi-Fi připojení na internet. Pro využití Vašeho volného času nabízíme dvě bowlingové dráhy se samostatným barem a velmi příjemným posezením s kapacitou až 60 osob - přímo v budově našeho hotelu. Hotel v jižních Čechách, který rád uvítá své hosty, to je hotel Mas.

O nás

Hotel MAS je umístěn v klidném prostředí Sezimova Ústí na náměstí Tomáše Bati s parkovou úpravou.

Město Sezimovo Ústí se nachází v těsné blízkosti okresního města Tábor u hlavní silnice E55, vedoucí z Českých Budějovic (55 km) do Prahy (85 km).

Parkování pro hotelové hosty je zajištěno před budovou. Přijeďte si k nám odpočinout.

Ubytování

Hotel MAS*** disponuje celkem 78 pokoji s 180 lůžky.

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, televizním přijímačem se satelitními kanály, Wifi, WC a telefonem.

Krytý vyhřívaný bazén po celou dobu pobytu zcela zdarma.

Více

Rekonstrukce hotelu

Rekonstrukce hotelu MAS*** je spolufinancována Evropskou unií.

Registrační číslo projektu: CZ.1.14/3.1.00/03.01288

PODPOŘENO Z EVROPSKÉHO FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ

Hotelové video

Pobyty pro seniory

Jsou určeny především seniorům od 55 let a lidem s onemocněním pohybového aparátu. Pobyty pro seniory nabízejí rekondiční a rehabilitační procedury, fakultativní výlety i společenské večery. Připravili jsme rekondiční program obsahující masáže, termozábaly nebo cvičení v bazénu. Pod dohledem terapeutů a profesionálních cvičitelů se naučíte dlouhodobě a bezpečně posilovat svoji kondici.

Více